Nie mogę ustawić aplikacji Safe Browser jako domyślnej przeglądarki na urządzeniu z systemem Android 6.0

Objawy

Chcę ustawić aplikację Safe Browser jako domyślną przeglądarkę na urządzeniu z systemem Android 6.0, ale nie mogę tego zrobić w aplikacji SAFE.

Diagnoza

Na większości urządzeń z Androidem możesz ustawić domyślną przeglądarkę w ustawieniach aplikacji SAFE albo w ustawieniach systemowych urządzenia. Jednak na niektórych takich urządzeniach nie można ustawić domyślnej przeglądarki w aplikacji SAFE. W takim przypadku musisz użyć ustawień systemowych urządzenia.

Rozwiązanie

Jeśli nie możesz ustawić aplikacji Safe Browser jako domyślnej przeglądarki za pomocą aplikacji SAFE, wykonaj opisane poniżej czynności, aby zmienić to w ustawieniach systemowych urządzenia:

1. Wybierz opcje Ustawienia > Aplikacje > Skonfiguruj aplikacje.
  2. W sekcji Zaawansowane wybierz opcję Domyślne aplikacje. Zostanie otwarta strona Domyślne aplikacje.
  3. Wybierz opcję Przeglądarka. Zostanie otwarte okno Przeglądarka.
  4. Wybierz opcję F-Secure SAFE.
Aplikacja Safe Browser jest teraz ustawiona jako domyśla przeglądarka.

Aby ustawić aplikację Safe Browser jako domyślną przeglądarkę za pomocą aplikacji SAFE, Wykonaj te czynności:

1. Otwórz aplikację SAFE.
  2. Wybierz opcję Bezpieczne przeglądanie, aby otworzyć ustawienia tej funkcji.
  3. Wybierz opcję Ustaw jako domyślną.

Zostanie otwarta strona Aplikacje w ustawieniach systemowych urządzenia.

4. Wybierz opcję Skonfiguruj aplikacje.
  5. W sekcji Zaawansowane wybierz opcję Domyślne aplikacje.

Zostanie otwarta strona Domyślne aplikacje.

6. Wybierz opcję Przeglądarka.

Zostanie otwarte okno Przeglądarka.

7. Wybierz opcję F-Secure SAFE.

Aplikacja Safe Browser jest teraz ustawiona jako domyśla przeglądarka.

Pricing & Product Info

For product info and pricing please go to the F-Secure product page

Historia wersji
Nr wersji
5 z 5
Ostatnia aktualizacja:
‎11-10-2019 02:14 PM
Zaktualizowano przez:

Etykiety (4)