Co to jest funkcja Ochrona przeglądania?

Ochrona przeglądania firmy F-Secure to rozszerzenie (dodatek) do przeglądarki będące częścią płatnego pakietu oprogramowania F-Secure SAFE. Rozszerzenie to jest obecnie dostępne dla przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Chrome i Safari. Jest ono automatycznie instalowane na komputerze wraz z pakietem F-Secure SAFE. W większości przeglądarek należy oddzielnie włączyć rozszerzenie Ochrona przeglądania przy pierwszym otwarciu danej przeglądarki.

Kiedy rozszerzenie Ochrona przeglądania (określane jako Bezpieczne przeglądanie na urządzeniach przenośnych) zostanie włączone w przeglądarce, gwarantuje ono bezpieczeństwo podczas przeglądania stron i korzystania z bankowości internetowej przez ochronę zarówno ruchu szyfrowanego (HTTPS), jak i nieszyfrowanego (HTTP).

Ochrona przeglądania blokuje również szkodliwe i podejrzane strony internetowe, aby zagwarantować bezpieczeństwo komputera oraz danych osobowych. Niechciane strony internetowe mogą na przykład być blokowane z powiadomieniem o ich zablokowaniu. Rozszerzenie dodaje także ikonę klasyfikacji reputacji przy każdym łączu na stronie wyników wyszukiwania — wymusza bezpieczny tryb wyszukiwania w wyszukiwarkach (również korzystających z protokołu HTTPS). Ta funkcja jest dostępna dla wyszukiwarek Google, Yahoo i Bing!

Pricing & Product Info

For product info and pricing please go to the F-Secure product page

Historia wersji
Nr wersji
8 z 8
Ostatnia aktualizacja:
‎11-10-2019 02:08 PM
Zaktualizowano przez: