Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy chodzi o 

Co to jest funkcja Ochrona bankowości?

zapoczątkował: F-Secure ‎23-09-2013 01:34 PM – ostatnio edytowany ‎22-03-2016 03:36 PM przez Community Manager (5 493 wyświetleń)

Pytanie

Co to jest funkcja Ochrona bankowości?

Odpowiedź

Ochrona bankowości to nowa, dodatkowa warstwa ochrony dostępna w oprogramowaniu zabezpieczającym firmy F-Secure. Po otwarciu w przeglądarce witryny banku internetowego funkcja ta jest automatyczne aktywowana w celu podniesienia poziomu zabezpieczeń sesji internetowej. Po aktywacji u góry ekranu wyświetlana jest informacja o włączonym trybie Ochrony bankowości. Gdy ten tryb jest aktywny, blokowane są wszystkie nowe połączenia z komputera. Dzięki temu konie trojańskie i inne złośliwe programy nie mogą wysyłać do przestępców prywatnych informacji użytkownika, takich jak dane logowania.

 

Po rozpoczęciu korzystania z witryny banku internetowego Ochrona bankowości zawiesza wszystkie połączenia sieciowe, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownika, a następnie przywraca je po zakończeniu sesji. Jednocześnie funkcja zapewnia dostęp do niezbędnych witryn, których bezpieczeństwo zostało zweryfikowane przez firmę F-Secure.

 

Ten artykuł jest w języku angielskim