Co to jest F-Secure SAFE?

This discussion has a more recent version.
L10nL10n Posts: 4,858 F-Secure Employee

F-Secure SAFE to usługa zabezpieczająca, którą możesz zainstalować na komputerze, smartfonie i tablecie, aby chronić siebie i swoich bliskich przed różnorodnymi zagrożeniami.

Usługa F-Secure SAFE zapewnia ochronę antywirusową oraz przed złośliwymi aplikacjami naruszającymi Twoją prywatność i próbującymi wykradać cenne informacje osobowe, takie jak dane identyfikacyjne lub szczegóły kart kredytowych. Dodatkowo usługa SAFE uniemożliwia przestępcom przejmowanie kontroli nad urządzeniem w celu używania go do rozprzestrzeniania szkodliwego oprogramowania i rozsyłania spamu na inne urządzenia.

Ponadto dzięki usłudze F-Secure SAFE Ty i najbliższe Ci osoby możecie bezpiecznie korzystać z Internetu. Umożliwiają to między innymi następujące funkcje:

  • Ochrona przeglądania (na platformach mobilnych: Bezpieczne przeglądanie) — funkcja korzystająca z zaawansowanej usługi oceny reputacji w chmurze w celu weryfikacji stron internetowych i zapewniania dostępu tylko do bezpiecznych witryn internetowych.
  • Ochrona bankowości — funkcja zabezpieczająca zakupy internetowe i transakcje bankowe online przez ochronę połączenia z portalem bankowości internetowej.
  • Reguły rodzinne — funkcja chroniąca całą rodzinę przy użyciu jednej subskrypcji; funkcja umożliwia ustalenie zdrowych granic użytkowania urządzeń przez dzieci.
  • Klasyfikacje bezpieczeństwa stron internetowych kategoryzują wyniki wyszukiwania i wskazują poziom bezpieczeństwa lub zagrożenia związanego z poszczególnymi łączami.

Aby korzystać z najbardziej aktualnych zabezpieczeń, możesz włączyć usługę Security Cloud — zaawansowaną technologię skanowania w chmurze, która sprawdza reputację każdego pliku na urządzeniu. Zapewnia to najszybszą reakcję na nowe zagrożenia i chroni zarówno przed istniejącymi, jak i przyszłymi niebezpieczeństwami.

Sign In or Register to comment.