Jakie typy zawartości obsługuje funkcja Filtrowanie zawartości w Regułach rodzinnych?

This discussion has a more recent version.
L10nL10n Posts: 4,858 F-Secure Employee

Korzystając z Filtrowania zawartości w Regułach rodzinnych, możesz zablokować dostęp do różnych typów zawartości, które zostały wyjaśnione w poniższej tabeli.

Typ zawartości Definicja
Materiały dla dorosłych Witryny internetowe kierowane do dorosłych odbiorców (którzy ukończyli 18 lat). Zawierają obrazy, filmy lub informacje o charakterze seksualnym, np. zawierające nagość i przedstawiające zachowania seksualne.
Narkotyki Witryny internetowe zawierające informacje o kupowaniu, hodowaniu lub sprzedawaniu nielegalnych narkotyków lub innych kontrolowanych substancji.
Alkohol i tytoń Witryny przedstawiające lub promujące napoje alkoholowe lub palenie oraz produkty z tytoniem, np. witryny barów i klubów nocnych.
Nielegalne pliki do pobierania Witryny zapewniające nieautoryzowany dostęp do plików do pobrania, np. witryny umożliwiające udostępnianie plików i pobieranie pirackiego oprogramowania.
Nienawiść Witryny, które mogą zachęcać do przemocy wobec danej osoby lub innych osób, np. w oparciu o rasę, płeć, religię lub orientację seksualną.
Randki Witryny i portale zapewniające możliwość poszukiwania partnera w relacji romantycznej lub seksualnej.
Sieci społecznościowe Witryny zapewniające połączenia między ludźmi, np. portale społecznościowe.
Nieznane Witryny, które są nowe lub nieznane dla naszych filtrów sieciowych. Zawartości tych witryn nie można potwierdzić.
Niepokojące treści Witryny zawierające obrazy, klipy wideo, gry lub inne treści, które mogą być szokujące lub przerażające. Ta kategoria obejmuje również treści związane z kultami i okultyzmem, które mogą być niepokojące dla młodszych dzieci.
Hazard Witryny umożliwiające obstawianie zakładów przy użyciu prawdziwych pieniędzy lub kredytów, np. kasyna online i witryny z loteriami.
Treści nielegalne Witryny, które umożliwiają dostęp do nieautoryzowanej zawartości.
Przemoc Witryny, na których mogą pojawiać się obrazy lub klipy wideo zawierające przemoc.
Broń Witryny zawierające informacje o broni lub sprzedające produkty, których można użyć jako broni, np. noże, bomby, pistolety, w tym pistolety dla dzieci.
Zakupy i aukcje Aukcje internetowe i witryny do robienia zakupów, na których można kupować lub licytować produkty i usługi.
Narzędzia do zapewniania anonimowości Witryny zapewniające możliwość anonimowej komunikacji w Internecie, której nie można śledzić.
Sign In or Register to comment.