Dlaczego nadal otrzymuję przypomnienia w wiadomościach e-mail o potrzebie odnowienia produktu F-Secu

L10nL10n Posts: 4,858 F-Secure Employee

Nasze przypomnienia w wiadomościach e-mail są wysyłane przez partnera handlowego, Cleverbridge. Jeśli nadal otrzymujesz powiadomienia, pomimo że subskrypcja została już odnowiona, istnieje kilka możliwych przyczyn takiej sytuacji.

  • Subskrypcja została zakupiona w firmie F-Secure, ale odnowienie subskrypcji zostało zrealizowane przy użyciu innego adresu e-mail.

Jeśli użytkownik odnowi subskrypcję przy użyciu adresu e-mail różniącego się od adresu wprowadzonego podczas pierwotnego zakupu, nasz system pocztowy nie będzie mógł połączyć odnowienia z oryginalnym adresem e-mail. Dlatego system będzie nadal wysyłać przypomnienia w wiadomościach e-mail na oryginalny adres e-mail.

  • Oryginalna subskrypcja została zakupiona u sprzedawcy, a odnowienie zostało zrealizowane w sklepie internetowym F-Secure oraz za pośrednictwem naszego partnera handlowego, firmy Cleverbridge.

Ponieważ oryginalna subskrypcja została zakupiona za pośrednictwem firmy trzeciej, nasz system pocztowy nie wie, ile dni zostało do końca oryginalnej subskrypcji. Dlatego przypomnienia w wiadomościach e-mail będą wysyłane w oparciu o datę zakupu odnowienia subskrypcji w przypadku odnowienia za pośrednictwem sklepu internetowego. W praktyce oznacza to, że użytkownik może otrzymywać przypomnienia w wiadomościach e-mail ze znacznym wyprzedzeniem przed końcem subskrypcji, zwłaszcza w przypadku wczesnego odnowienia.

  • Oryginalna subskrypcja została zakupiona w firmie F-Secure, a odnowienie zostało zrealizowane przy użyciu kodu z pudełka.

Ponieważ nasz system pocztowy nie wie, że użytkownik odnowił subskrypcję przy użyciu kodu z pudełka, nadal będzie wysyłać przypomnienia e-mail w oparciu o datę oryginalnego zakupu, pomimo że subskrypcja została już odnowiona i jest ważna.

Jak zatrzymać przypomnienia e-mail

  • Aby zatrzymać przypomnienia e-mail, otwórz wiadomość e-mail z przypomnieniem o odnowieniu i kliknij opcję Anuluj subskrypcję w dolnej części wiadomości e-mail.

Jeśli problem pozostaje nierozwiązany, skontaktuj się z pomocą techniczną firmy F-Secure.

Sign In or Register to comment.